פיתוח ייחודי של בקבוק P.E.N עם שסתום קפיצי עבור חומר הרדמה SEVOFLURANE

אחד מלקוחותינו באירופה מתעשיית הפרמצבטיקה, פנה אלינו בבקשה לפתח עבורו מכלול של בקבוק עם פקק שישמשו את הלקוח למילוי ואריזה של נוזל הרדמה מסוג סוופלורן (SEVOFLURANE) לשימוש בחדרי ניתוח. במסגרת תהליך הפיתוח עיצבנו עבור הלקוח בקבוק מחומר ייחודי עם חסם גבוה מאוד לגזים שנקרא פן (PEN - PolyEthylene Naphthalate). בכך למעשה הפך הלקוח לאחד היצרנים הבודדים בעולם שמשתמשים בבקבוק פלסטי למילוי SEVOFLURANE בשעה שכל שאר המתחרים עושים שימוש בבקבוקי זכוכית או אלומיניום.

בנוסף, פיתחנו עבורו מכלול של פקק שיש בו שסתום המאפשר שפיכה נוחה של נוזל ההרדמה למכשיר האידוי בחדר הניתוח. לפקק יש עוד מספר אלמנטיים ייחודיים שלא קיימים אצל המתחרים בשוק: אפשרות לשימוש רב פעמי על מספר בקבוקים, שימוש בשסתום גם על בקבוקי זכוכית וגם על בקבוקי פלסטיק, הוכחת פתיחה ועוד. כל אלה נתנו ללקוח יתרון עצום בשיווק המוצר שלו בקרב בתי חולים ומרפאות באירופה.

תהליך הפיתוח כלל עיצוב המוצר, יצור תבניות, ניפוח ותבניות הזרקה ויצור שוטף של הבקבוקים והפקק במפעלים שלנו. מקרה זה הוא דוגמה מובהקת ליכולות הפיתוח שלנו בלקיחת רעיון ראשוני של הלקוח והבאתו מאפס ועד למוצר עובד שמיוצר בכמויות מסחריות.

 

בקבוק מורכב עם הפקק הייחודיבקבוק מורכב עם הפקק הייחודי בקבוק P.E.N עם פקק קפיציבקבוק P.E.N עם פקק קפיצי בקבוק P.E.N עם פקק ייחודי ושסתום לשפיכה נוחה של נוזל ההרדמהבקבוק P.E.N עם פקק ייחודי ושסתום לשפיכה נוחה של נוזל ההרדמה

לפרטים נוספים צור קשר

צור קשר